O nas

img_5272Nowo powstała firma z zupełnie nowymi standardami. Firma Dream Home nieruchomości powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości na terenie całej Polski. Doświadczenie zebrane podczas współpracy z wiodącymi firmami obsługującymi rynek w zakresie obrotu nieruchomościami pozwoliło wypracować najwyższe standardy obsługi klienta. Naszą dewizą jest sprawić, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony. Czas pokazał, że zarówno dobrze czujemy się pomagając w sprzedaży mieszkania, jak i odnalezieniu najemcy na halę magazynową. Świetnie sprawdzamy się w sprzedaż domów, lokali handlowych i wielu innych nieruchomości.

img_5267Zapraszamy i zapewniamy, że każdy klient jest traktowany indywidualnie i zgodnie z nazwą naszej firmy – Dream Home nieruchomości – pomagamy spełnić marzenia o swojej nieruchomości.
Zapraszamy do naszego biura czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w innym dogodnym terminie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Nasze oferty znajdziecie Państwo również na adresowo.pl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA